Dovolená od ……. do …..
Kód: 283

Svítící barva - vypalovací růžovo-béžová 40g

99 Kč
Skladem

Tato svítící barva po aplikaci svítí ve tmě až 6hodin. Stačí nasvítit na denním světle nebo jen baterkou. Doba výdrže je závislá na intenzitě nasvícení. Pro svítící efekt je možné použít také UV světlo.

Kategorie: Svítící barvy vypalovací
Hmotnost: 0.04 kg

Vypalovací vodou ředitelná svítící barva je vhodná zejména pro výtvarnou tvorbu na porcelán, sklo, keramiku a nenasákavé materiály, které je možné zahřát na 150 stupňů.

 

Návod k použití:

Na čistý a odmaštěný povrch naneseme dostatečně promíchanou barvu a necháme hodinu zaschnout. Troubu předehřejeme na 150 stupňů (teplotu pečlivě nastavíme, aby barva nezhnědla), vložíme dekorovaný předmět a 30 minut vypalujeme. U větších předmětů, nebo vyšší vrstvě barvy prodloužíme dobu vypalování cca o třetinu. Necháme zchladnout, nejlépe v troubě - hrozí popálení horkým předmětem. Odstíny barev můžeme vzájemně mísit.

Dekorovaný předmět se může mýt v myčce nebo běžně s nádobím, jenom je potřeba dát pozor, abychom jej ostrými předměty nepoškrábali. Nepoužívejte drátěnku, ani abrazivní mycí prostředky.

Barva je atestována na přímý styk s potravinami. Vydrží až 500 umytí v myčce při dodržení návodu.

Skladování barev:

barvu skladujte v uzavřeném obalu, chraňte před mrazem, vysokými teplotami a přímým slunečním zářením.

Upozornění:

Při vniknutí do oka vypláchněte proudem čisté vody.  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části. Hrozí vdechnutí, nebo polknutí dítětem. Používat pouze pod dohledem dospělé osoby.  Země původu Česká republika. Tel.: +420776355393, e-mail: info@trebax.cz