Dovolená od ……. do …..
Kód: 233

Svítící kontura na textil - růžová 55g

144 Kč
Skladem

Tato svítící barva po aplikaci svítí ve tmě až 6hodin. Stačí nasvítit na denním světle nebo jen baterkou. Doba výdrže je závislá na intenzitě nasvícení. Pro svítící efekt je možné použít také UV světlo.

Kategorie: Svítící barva na textil
Hmotnost: 0.055 kg

Vodou ředitelná barva je vhodná zejména pro výtvarnou tvorbu na většinu přírodních  materialů a polyester.  

Návod k použití:

Dostatečně promíchanou konturou nakreslíme hlavní rysy obrázku. Konturu necháme několik minut zaschnout a ostatní plochy vybarvíme barvou. Promíchanou barvu nanášejte štětcem přímo na textilii. Doporučujeme dát pod malovanou plochu noviny, aby barvy neprosákly na stůl. Nakreslený obrázek nechejte několik hodin dobře zaschnout. Pak jej položte lícovou stranou na pečící papír a z rubové strany několik minut zažehlujte přes druhý pečící papír. Teplotu žehličky nastavte podle materiálu, na který jste obrázek malovali. Textilii s můžete prát v ruce ve vodě o teplotě až 60 C. Pokud nechcete obrázek zažehlovat, nejméně čtrnáct dní ho neperte.Po nasvícení svítí ve tmě. Intenzitu a   svícení ovlivníme dobou nasvícení .

 

Skladování barev:

barvu skladujte v uzavřeném obalu, chraňte před mrazem, vysokými teplotami a přímým slunečním zářením.

 

Upozornění:

Při vniknutí do oka vypláchněte proudem čisté vody.  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části. Hrozí vdechnutí, nebo polknutí dítětem. Používat pouze pod dohledem dospělé osoby.  Země původu Česká republika. Tel.: +420776355393, e-mail: info@trebax.cz

 

Parametry:

Vodou ředitelná barva na textil.

Neonová barva se svítícím efektem až 6 hodin

Pro  přírodní  materialy a polyester