Logo Trebax
úvodní stránka kontakty sortiment Navigace - Menu

 


  
Fotoluminiscenční pigmenty

                 Známé také jako luminiscenční, fluoreskující, fosforové, svítící, světélkující atd.


  Jedná se o práškové pigmenty, které za denního světla absorbují světlo a v noci či na temném místě pak mění svoji barvu se zářivě svítícím efektem.
     Koncentrovaný fotoluminiscenční pigment se vyrábí v několika barevných odstínech a používá se v různých koncentracích v závislosti na požadovaném jasu a délce trvání svítícího efektu.
Doba svítícího efektu až 10 hodin.

    Výrobcům nabízíme celou řadu fotoluminiscenčních pigmentů v závislosti na jejich potřebách a technologiích pro zapracování těchto pigmentů do výsledného produktu.

    Zajišťujeme kvalitu dodávaných luminiscenčních pigmentů v souladu s platnými evropskými zákony, v odpovídající čistotě a kvalitě.
 
    V našem sortimentu naleznete téměř všechny druhy barev a velikosti částic těchto pigmentů, co můžete potřebovat Od zrnitosti 12 mikronů do 5mm.

    Dále můžeme nabídnout zkušenosti při zapracování těchto pigmentů do plastů, skla, keramiky a mnoha druhů barev s velkým využitím v mnoha oborech.

  Fotoluminiscenční pigmenty jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádné radioaktivní látky, nejsou toxické ani jedovaté, nerozkládají se a odpad či látka samá není nebezpečná vůči zdraví či životnímu prostředí. Je to běžná anorganická látka.

   Použití:
     Plasty – reklamní předměty, hračky, bezpečnostní předměty...

     Sklo - šperky, skleničky ,těžítka, sošky, vázy…

     Keramika

     Barvy

     Tisk atd.

Poznámka:

  Rádi Vám poskytneme na vyžádání více inf. o možnosti konkrétního využití a zapracování těchto pigmentů pro Vaše potřeby.